Oferta

Polecamy architekturę ogrodową wykonaną z drewna brzozowego i sosnowego, która znakomicie oddaje piękno natury a zarazem jest wytrzymałym i trwałym materiałem. Zabiegamy o to, aby sprzedawany przez nas asortyment był wysokiej jakości i spełniał nie tylko dekoracyjne, ale także użyteczne funkcje w ogrodzie i na posesji.

Huśtawki

Wykonujemy bardzo solidne huśtawki z drewna brzozowego i sosnowego. Wszystkie elementy huśtawek, ze względu na głównych użytkowników - dzieci, są ze szczególną uwagą strugane, szlifowane i frezowane, aby pozbyć się wszelkich niebezpiecznych elementów.

Huśtawka może posiadać zadaszenie np. ze słomy, które nada jej niepowtarzalnego uroku i będzie niezwykłą atrakcją Państwa ogrodu.

Klient może wybrać rozmiar i kształ huśtawki.

Czas realizacji: 1 tydzień

Altany

Produkowane przez nas altany wykonywane są głównie z litego drewna sosnowego. Do pokrycia dachu wykorzystujemy deski sosnowe, a następnie tak przygotowane podłoże pokrywane jest gontem bitumicznym. Wszystkie elementy altany są impregnowane, a na życzenie Klienta również lakierowane bądź malowane.

Wymiary altany są dostosowywane do zamówienia Klienta, ponadto Klient może zdecydować na ilu słupkach ma stać altana.

Czas realizacji: 3 tygodnie

Zestawy ogrodowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także zestawy ogrodowe wykonywane zarówno z drewna brzozowego oraz bukowego. Oferowane zestawy ogrodowe mogą się składać z różnej kombinacji elementów. Najczęściej w skład kompletu wchodzi stół, 2 ławy i 2 krzesełka bądź stół z 2 ławami. W miejsce ławek mogą być również wykonane krzesła.

Elementy zestawu na życzenie Klienta dodatkowo zabezpieczamy przed wilgocią i sinizną.

Czas realizacji: 1 tydzień (w zależności od ilości elementów)

Inne akcesoria

Oprócz dużej architektury ogrodowej naszą ofertę wzbogaca niezliczona ilość małych drewnianych elementów dekoracyjnych i prezentacyjnych. Zaliczyć do nich można: krzesła wypoczynkowe, pergole, różnej wielkości donice, dekoracyjne studnie, bądź wiatrki.

Na życzenie Klienta wykonujemy również zamówienia specjalne.

Wszystkie te elementy pełnią w ogrodzie przede wszystkim funkcję uatrakcyjniającą i wyróżniającą ogród w którym się znajdują.