O nas

Oferujemy Państwu bogaty asortyment architektury ogrodowej i wyposażenia ogrodu, wykonany z wysokiej jakości drewna naturalnego: brzozowego i sosnowego.

Architektura drewniana wprowadza do ogrodu naturalne piękno i doskonale współgra z zielenią roślin. Nasza oferta wyposażenia ogrodu obejmuje drobne elementy zdobiące otoczenie, jak donice, studnie wiatraki i pergole oraz bardzo przydatne w każdym ogrodzie komplety ogrodowe, altany czy huśtawki.

Wszystkie produkty wykonane są z naturalnego drzewa brzozowego i sosnowego, oraz na życzenie klienta są zabezpieczone środkiem impregnującym przed pleśnią i sinizną.

Rekomendacje

W firmie Słomex zamówiłem zestaw ogrodowy z drewna sosnowego. Zamówienie zostało wykonane błyskawicznie, co prawda było jeszcze wtedy grubo przed sezonem. Jestem bardzo zadowolony widać że przykładają się do tego co robią, wszystkie elementy elegancko podszlifowane. POLECAM!

Marek z Opoczna

Właścicielka firmy Słomex jest moją sąsiadką więc pewnie do mojego zamówienia dołożono specjalnych starań, ale naprawdę tak pięknie się teraz zrobiło w moim ogrodzie od tych dwóch wiatraków, że już kilku znajomym przesłałam kontakt do pani Edyty.

Krystyna Walicka z Zawady

Długo szukałem ładnych i niedrogich mebli do mojego ogródka piwnego, ciężko jest znaleźć coś naprawdę dobrej jakości za niewielkie pieniądze. Tutaj znalazłem i jedno i drugie, klienci pytają gdzie można takie kupić:)